Walentynkowy Koncert Charytatywny dla Pogorzelców z Bożej Woli

W niedzielę 14 lutego w Domu Weselnym Eden w Suchocinie odbędzie się Walentynkowy Koncert Charytatywny dla Państwa Sokołowskich, pogorzelców z Bożej Woli. Pożar strawił część domu oraz samochód w nocy z 3 na 4 stycznia br. 

Radna Gminy Jabłonna Teresa Gałecka wraz z Sołtysami i Radami Sołeckimi zwróciła się do właścicieli Domu Weselnego Eden w Suchocinie o pomoc w organizacji koncertu charytatywnego. Do pomocy włączyła się drukarnia Studio Format z Rajszewa. Dzięki zaangażowaniu radnej, udało się zaprosić zespół Moderato oraz śpiewaczkę operową Ewę Szarlińską. W okolicznych miejscowościach dzięki mieszkańcom i dziennikarzom portalu Jabłonna Dla Mieszkańców, wiszą plakaty promujące nadchodzącą imprezę.

Dla wszystkich obecnych przygotowane zostaną ciasto, herbata i kawa. W niedzielę 14 lutego od godziny 15 zapraszamy do pomocy pogorzelcom i wspólnego wysłuchania okolicznościowego koncertu.

Patronat medialny nad koncertem objęły redakcje z powiatów nowodworskiego i legionowskiego: Goniec Lokalny, Gazeta Nowodworska, Wirtualny Nowy Dwór, Gazeta Powiatowa, Gazeta Miejscowa, Wirtualne Legionowo, Radio Hobby i Legionowska Telewizja LTV.

Już dziś zapraszamy 14 lutego na godzinę 15 do Domu Weselnego Eden w Suchocinie. 

Plakat

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.