W schowku ukrywał narkotyki

Jabłonowscy policjanci na terenie gminy skontrolowali renault. Za kierownicą siedział 21-letni mężczyzna, który w aucie miał ukryte środki odurzające. Mieszkaniec powiatu został zatrzymany. Za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło w Jabłonnie. Miejscowi policjanci pozyskali informację na temat 21-latka, który w swoim pojeździe może ukrywać narkotyki. Kilka dni temu mundurowi namierzyli pojazd oraz kierowcę będącego w ich zainteresowaniu. W trakcie kontroli zaparkowanego pojazdu w schowku ujawnili i zabezpieczyli torebki z białym proszkiem i suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że zabezpieczone substancje to mefedron i marihuana.

Mieszkaniec powiatu został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Teraz według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.