W restauracji, w domu, nad Zegrzem – rolki z Sushi Bistro można zjeść w Legionowie i okolicach

Od dziś (28.07) mieszkańcy Legionowa będą mogli spróbować specjałów kuchni japońskiej w nowej restauracji Sushi Bistro Eat&Drink. Lokal oferuje również swoje menu w dostawie, która obejmuje cały powiat łącznie z portami nad Zegrzem. Dla pierwszych 100 gości lokal przygotował niespodziankę!

Lokale Sushi Bistro to ogólnopolska sieć restauracji kuchni japońskiej oferująca w swoim Menu 30 propozycji zestawów sushi i 56 różnych rolek. W Karcie są również inne dania
np. zupy, owoce morza, czy tatary rybne, na miejscu w restauracji można skosztować trunków z wyselekcjonowanej Karty Win.

Legionowskie Sushi Bistro Eat&Drink to drugi lokal sieci z salą restauracyjną, gdzie Goście mogą zjeść na miejscu. Restauracja realizuje zamówienia z dostawą, które są dowożone obok Legionowa do: Jabłonnej, Nieporętu, Zegrza, Serocka, Skrzeszewa, Dębe, Jachranki, Aleksandrowa, Stanisławowa 1 i 2, Kątów Węgierskich, Chotomowa, Rajszewa, Grudzia i Wieliszewa. Dostawa będzie również realizowana do wszystkich portów nad Zegrzem, więc z oferty Sushi Bistro będą mogli skorzystać wszyscy amatorzy uroków żeglowania. Zamówienia można składać przez stronę internetową https://sushibistro.pl/ lub pod numerem telefonu 690 246 299.

Sukces, który Sushi Bistro odniosło w innych lokalizacjach swoich restauracji zawdzięcza świeżym i smacznym produktom, niezawodnej dostawie, oraz różnorodnemu menu, które trafia w gusta i smaki Klientów. Tym wysokim standardom będzie hołdować także legionowska restauracja.

Sushi Bistro przygotowało dla Klientów niespodziankę z okazji otwarcia lokalu. Przed restauracją przy ul. Zegrzyńskiej 1D, w dniu otwarcia lokalu zostanie ustawiona ścianka ze skrzydłami Sushi Bistro. Pierwsze 100 osób, które wykona na jej tle zdjęcie i zamieści je jako publiczne w social media (Facebook lub Instagram) z oznaczeniem #legionowo #sushibistrowings, wraz z lokalizacją, otrzyma darmowy zestaw sushi o wartości 50 PLN. Akcja będzie trwała tylko w dniu otwarcia lokalu, 28 lipca – do wyczerpania promocyjnych setów.

Po więcej informacji na temat otwarcia Sushi Bistro Eat&Drink Legionowo zapraszamy na profil Sushi Bistro na Facebook.

Restauracja Sushi Bistro Eat&Drink Legionowo (ul. Zegrzyńska 1D, Legionowo) będzie otwarta:
• od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-21:00
• piątek i sobota w godz. 12:00-22:00
• niedziela w godz. 12:00-21:00

O Sushi Bistro
Sushi Bistro to ogólnopolska sieć lokali serwująca popularne specjały kuchni japońskiej. Sieć posiada aktualnie
6 lokali, z których cztery znajdują się w Warszawie, jeden w Giżycku i jeden w Legionowie. W najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych lokalizacji. Sieć Sushi Bistro to dwa typy lokali Eat&Drink z salą restauracyjną i obsługą kelnerską, oraz Take Away, gdzie można zamówić sushi z odbiorem własnym lub dostawą do domu. Sukces Sushi Bistro to smaczne i świeże menu w dobrej cenie, oraz niezawodna dostawa.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.