Tragiczny finał wypoczynku nad wodą

Wieliszewscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało wyłowiono po kilku godzinach poszukiwań z akwenu wodnego w Wieliszewie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych na plaży miejskiej w Wieliszewie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o prawdopodobnym utonięciu młodego mężczyzny. Służby natychmiast przystąpiły do działań. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przyszedł na plażę z koleżanką aby wypocząć. W pewnym momencie 19-letni mężczyzna poszedł popływać i po kilku minutach zniknął pod wodą. Kobieta natychmiast zadzwoniła po pomoc.

Na miejscu natychmiast działania poszukiwawczo – ratownicze rozpoczęła Straż Pożarna, Policja i Legionowski WOPR. Do działań zaangażowano płetwonurków. Poszukiwania prowadzono przy użyciu specjalistycznego sprzętu m. in. sonaru. Po kilku godzinach poszukiwań z wody wyciągnięto ciało mieszkańca powiatu legionowskiego. Dalsze działania na miejscu prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn śmierci młodego człowieka. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.