To nie narkotyki tylko herbata

Kryminalni z Legionowa zatrzymali 24-letniego Jarosława J. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli środki odurzające, które 24-latek trzymał w pudełku po papierosach. Podczas zatrzymania tłumaczył się, że to herbata. Jarosław J. odpowie teraz za posiadanie zakazanych substancji. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Na ulicy Hubala w Legionowie kryminalni zauważyli mężczyznę, siedzącego na ławce. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Kiedy zorientował się, że jest obserwowany, odrzucił za siebie pudełko po papierosach. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i sparwdzili paczkę, w której jak się okazało był susz zielono-bunatny. Jarosław J. tłumaczył się, że susz to nie narkotyki, a herbata. Po chwili powiedział, że środki kupił od nieznanego mu meżczyzny za 50 zł i myslał, że to marihuana albo dopalacz. 24-latek został zatrzymany, a towar zabezpieczony. Policjanci przesłali susz do badań, aby sprawdzić czy środki to narkotylki czy dopalacze.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. 24-latek przyznał sie do winy o dobrowolnie poddał karze. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują, nie warto ryzykować utratą zdrowia lub życia zażywając substancje niewiadomego pochodzenia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.