Szadki: Zderzenie dwóch samochodów. Są ranni

W niedzielę (4.10) o godzinie 21:56 do służb ratunkowych, wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na DK62, trasa Szadki – Marynino gm. Serock. Na miejsce ruszyły karetki pogotowia ratunkowego oraz 5 zastępów ratowniczo – gaśniczych straży pożarnej.

Jak dowiedziała się nasza redakcja – zderzeniu uległy 2 samochody osobowe, które następnie wpadły do rowu. Ranne zostały dwie osoby. Lekarz zadecydował o przewiezieniu ich do szpitala. Strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli teren akcji oraz odłączyli akumulatory i zneutralizowali plamę płynów eksploatacyjnych.

Jak informuje nadkom. Artur Bartczak z KPP Legionowo:
Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia zastali samochód marki fiat seicento którym kierował 26 latek Grzegorz M. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 46 letniej Jadwidze S, która jechała suzuki vitarą. W wyniku zderzenia oba pojazdy wpadły do rowu, niszcząc również ogrodzenie jednej z posesji.

Kierowca i pasażer z fiata odwiezieni zostali do szpitala. Kierująca suzuki odmówiła udzielenia jej pomocy medycznej.

Udział w akcji:
471M21 – JRG Legionowo
471M22 – JRG Legionowo
479M45 – OSP Wola Kiełpińska
479M46 – OSP Wola Kiełpińska
WSP Zegrze
01-172 – Zespół Ratownictwa Medycznego
01-177 – Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.