Strażacy OSP Legionowo z nowoczesną pralnicą

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie w ramach realizacji zadania publicznego Inicjatywy Lokalnej, zakupili nowoczesną pralnice do czyszczenia umundurowania w którym wyjeźdżają do akcji ratowniczo – gaśniczych.

Sprzęt składający się z pralki i suszarki został przekazany druhom w ramach umowy dotyczącej zadania „Zakup urządzeń służących do prania, suszenia i dekontaminacji ubrań specjalnych użytkowanych przez członków OSP Legionowo biorących czynny udział w działaniach i akcjach ratowniczo – gaśniczych – Inicjatywa Lokalna”.

Druhowie z Legionowa w tym roku wyjeżdżali już do ponad 200 akcji ratowniczych. Jednostka często też zabezpiecza rejon operacyjny Państwowej Straży Pożarnej, podczas akcji w których udział biorą siły i środki z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. Liczne działania powodują zabrudzenia ubrań w których niesiona jest pomoc. Dzięki nowej pralnicy, strażacy mogą nie tylko uprać ale i zdezynfekować swoje umundurowanie, co przekłada się również na zdrowie druhów.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.