Strategia Rozwoju Powiatu Legionowskiego na lata 2015-2025

Zachęcamy mieszkańców do udziału w tworzeniu Strategii Rozwoju Powiatu Legionowskiego na lata 2015-2025.

Pierwszy dokument o charakterze planistycznym Powiatu Legionowskiego, jakim jest Strategia Rozwoju Powiatu został przygotowany w 2002 roku z okresem obowiązywania do roku 2015. W tym czasie zmienił się nie tylko nasz powiat, gminy, w których mieszkamy, ale całe otoczenie, w którym funkcjonujemy. Wchodzimy też w nowy okres programowania Unii Europejskiej – ostatni tak zasobny w środki finansowe na przedsięwzięcia prorozwojowe. To dobry czas na podsumowanie tego, co już udało się w powiecie legionowskim zrealizować, a także na refleksję o kierunkach rozwoju naszej wspólnoty powiatowej w perspektywie najbliższej dekady.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tworzeniu Strategii Rozwoju Powiatu Legionowskiego na lata 2015-2025, poprzez wypełnienie krótkiej ANKIETY. Zapraszamy także do uczestnictwa w kolejnych etapach konsultacji społecznych i wyrażania opinii oraz zgłaszania wniosków i propozycji, które pomogą nam w określeniu kluczowych kierunków rozwoju powiatu. Ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej. Wszystkie Państwa opinie, pomysły i rekomendacje są bardzo ważne!

WŁĄCZ SIĘ W TWORZENIE STRATEGII POWIATU – WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.