Stowarzyszenie Nasielsk Baszta Team zaprasza na Nasielski Bieg Terenowy IV

Spieszymy z informacją, że Nasielski Bieg Terenowy odbędzie się już niebawem. Rezerwujcie już teraz termin na 23 października 2022 r. W tej edycji czeka na Was nowe miejsce startu i naszego rodzinnego pikniku, oczywiście oznacza to również nową ok. 5 km trasę pradoliną Wkry. Generalnie będzie inaczej niż w poprzednich 3 biegach. Elementem towarzyszącym będzie symboliczne otwarcie zielonego szlaku „Szlak Leśno Morenowy Ziemi Nasielskiej”, który powstał w okresie lato-zima 2021 r. Biegnąc, odkryjecie właśnie fragment jego trasy.

Na dzieci czekać będą mini zawody na plaży i na polanie rekreacyjnej. Nie zabraknie oczywiście biegu 200 m dla naszych pociech.
Już dziś serdecznie zapraszamy na wyjątkową edycje do Wiosełko – ośrodek wypoczynkowy w pięknych nadwkrzańskich terenach Cieksyna. Ponadto czeka Nas dobre jedzenie, urokliwy klimat Doliny Wkry, tamtejsze bardzo czyste powietrze i wspaniałe towarzystwo.

Niech to będzie niezwykły, aktywny i rodzinny czas ! Nie może Was zabraknąć!

Zgłoszenia mailowe prosimy przesyłać na [email protected]
W treści maila prosimy podać oprócz potwierdzenia wpłaty na konto swoje imię i nazwisko zgłaszającego się zawodnika. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, medal pamiątkowy, posiłek regeneracyjny i zadowolenia z ukończenia nowej, ciekawej trasy.

Wpisowe wynosi 40 zł, które należy przelać na konto stowarzyszenia:
12 1750 0012 0000 0000 3863 3047

Zadanie publiczne realizowane ze środków Gminy Nasielsk.

Stowarzyszenie Nasielsk Baszta Team
Ł.M.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.