Statystyka roczna Straży Pożarnej za 2020 rok

Legionowscy strażacy przygotowali zestawienie wyjazdów jednostek z powiatu legionowskiego. Jak co roku przedstawiamy szczegółowe informacje o wyjazdach jednostek Państwowej, Wojskowej jak i Ochotniczych Straży Pożarnych w 2020 roku.

Najwięcej wyjazdów z jednostek OSP w powiecie legionowskim odnotowali druhowie z OSP Legionowo, OSP Nieporęt i OSP Jabłonna. Wszystkie trzy jednostki włączone są do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. Strażacy z OSP Legionowo 97 razy prowadzili zabezpieczenie rejonu operacyjnego pod nieobecność zastępów PSP, które prowadziły inne działania ratownicze. Podczas tych zabezpieczeń aż 17 razy legionowscy druhowie wyjechali w rejon powiatu nieść pomoc.  Dużym wsparciem w ochronie przeciwpożarowej wykazali się również strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej w Zegrzu. W minionym roku aż 317 razy wyjeżdżali do działań na terenie powiatu legionowskiego.

Poniżej przestawiamy zestawienie przygotowane w oparciu o System Wspomagania Decyzji (SWD-PSP). Redakcja nie odpowiada za różnice w danych prezentowane przez jednostki OSP.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.