Śmiertelne potrącenie pieszej

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie ustalają dokładne przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę w Jabłonnie. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła 88-letnia kobieta. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Do tragicznego w skutkach zdarzenie drogowego doszło w sobotę w Jabłonnie. Na przejściu dla pieszych 88-letnia mieszkanka gminy została potrącona przez opla. Niestety kobieta mimo podjętej reanimacji zmarła. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali szereg niezbędnych czynności procesowych, które mają wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje do kierowców by przed przejściem dla pieszych znacznie zwalniali i zachowali szczególna ostrożność, a piesi upewnili się czy mogą bezpiecznie przekroczyć jezdnię!!!

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.