Serock: Policjantka wjechała w tył volvo

W niedzielę (30.08) chwilę po godzinie 23 w Serocku na ulicy Pułtuskiej, funkcjonariuszki policji poruszające się służbowym samochodem marki volkswagen transporter, postanowiły zatrzymać do kontroli samochód osobowy marki volvo, którym podróżowało 3 młodych mężczyzn.

Po włączeniu sygnałów świetlnych w radiowozie, kierujący samochodem osobowym dokonał nagłego zatrzymania pojazdu w skutek czego radiowóz uderzył w tył volvo. Ranna została pasażerka radiowozu, która doznała urazu ręki – mówi naszej redakcji nadkomisarz Artur Bartczak z wydziału kontroli KPP Legionowo.

W radiowozie uszkodzona została przednia lampa a w samochodzie osobowym tylni zderzak od bagażnika. W związku z tym iż w zdarzeniu poszkodowana została osoba, zakwalifikowano je jako wypadek.

Materiały ze zdarzenia w związku z udziałem w nich funkcjonariusza na służbie, zostały przekazane do legionowskiej prokuratury.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.