Serock: Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

Straż Miejska w Serocku wznawia po wakacyjnej przerwie bezpłatne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod hasłem: „I Ty bądź pomocny”
Szkolenie w grupach 10 – 12 osobowych zaplanowano na dzień 20 września 2015 roku o godzinie 13.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku ul. Rynek 21 i  będzie poświęcone tematyce udzielania pierwszej pomocy osobom, które doznały urazów w wyniku np. przewrócenia się, upadku z roweru lub wysokości. Przewidywany czas trwania około 6 godzin i istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w przedmiotowym szkoleniu. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na szkolenie odbywają się na bieżąco w siedzibie Straży Miejskiej w Serocku lub telefonicznie. W przypadku małej frekwencji termin może zostać przesunięty.

Szkolenie o charakterze teoretycznym oraz praktycznym poprowadzą profesjonalni, posiadający duże doświadczenie zawodowe ratownicy medyczni  z firmy NEW AGE MEDICS.

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.