Samochodem wjechał w dom jednorodzinny

W poniedziałek (22.11) o godzinie 16:40 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Legionowie wpłynęło zgłoszenie o wybuchu telewizora w budynku mieszkalnym przy ulicy Złotej. Okazało się, że do wybuchu żadnego nie doszło a telewizor przemieścił się do drugiego pokoju z powodu uderzenia w budynek przez kierującego samochodem osobowym. Pojazd wbił się w ścianę budynku tak, że naruszył jego konstrukcję.

Na miejsce zadysponowano zespół Ratownictwa Medycznego ale ani kierującemu ani mieszkance domu nic się nie stało. Kierującego podano badaniu na zawartość alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych z wynikiem negatywnym.

Siła uderzenia rozrzuciła elementy konstrukcyjne ściany po całym pokoju, rozerwała kaloryfer i meble, a sam telewizor ze zgłoszenia wylądował w sąsiednim pomieszczeniu – poinformowali legionowscy strażacy. O zdarzeniu powiadomiono Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Strażacy usunęli pojazd z terenu posesji i zabezpieczyli uszkodzoną ścianę wykonując konstrukcję podpierającą z drewna.

Przyczyny zdarzenia ustalają legionowscy policjanci.

foto: PSP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.