Przez miesiąc okradał swojego pracodawcę

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 26-latka. Mężczyzna zatrudniony był w hurtowni z artykułami elektrycznymi i od pewnego czasu sukcesywnie okradał swojego pracodawcę. Wartość poniesionych strat została oszacowana na kwotę ponad 8 000 złotych. Mieszkańcowi powiatu legionowskiego grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku grudnia br. policjanci z wieliszewskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o tym, że 26-latek został przyłapany przez pracodawcę na kradzieży. Na miejscu mundurowi ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna ma związek z kradzieżą przewodów i płaskowników miedzianych. 26-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy wykazał, że pracownik okradał swojego pracodawcę przez blisko miesiąc. 26-latek z hurtowni sukcesywnie wynosił towar, którego łączna wartość została oszacowana na kwotę ponad 8 000 złotych.

Mężczyzna usłyszał trzynaście zarzutów kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska/is

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.