Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Pożar instalacji gazowej powstały z płonącej trawy

W piątek (29.03) po godzinie 15 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Legionowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze trawy w miejscowości Skubianka w gminie Serock. Na miejsce zadysponowano zastępy ratowniczo – gaśnicze z Legionowa, Zegrza i Woli Kiełpińskiej. Na miejscu okazało się, że pożar objął również instalacje gazową. 

Przybyli na miejsce pożaru strażacy zastali rozwnięty pożar traw między zabudowaniami oraz płonącą skrzynkę gazową. W pewnym momencie doszło do zapalenia się gazu wydobywającego się z instalacji. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia płonącej instalacji gazowej oraz trawy od której pożar się zaczął.

W działaniach udział brał zastęp z JRG Legionowo, Wojskowa Straż z Zegrza oraz dwa zastępy z OSP Wola Kiełpińska.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.