Potrzebował gotówki, więc okradał matkę

Skradzionego laptopa sprzedanego przez 32-letniego Huberta Z. w lombardzie, odzyskali policjanci z Legionowa. Mężczyzna podejrzany jest o kilkukrotne okradanie własnej matki. Wynosząc bez żadnych skrupułów z jej mieszkania laptop, pieniądze i biżuterię, pozbawił kobietę mienia o łącznej wartości przeszło 30 tys. zł. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy w Legionowie przyjęli zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań w Legionowie. Jak podała pokrzywdzona o kradzież podejrzewała własnego syna, z którym mieszkała. Po przeanalizowaniu całej sprawy policjanci potwierdzili wersję kobiety. Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Hubertowi Z. dwóch zarzutów kradzieży z włamaniem oraz trzech kradzieży. Mężczyzna podejrzany jest, iż od lutego do kwietnia br. okradł matkę ze sprzętu komputerowego, złotej biżuterii oraz gotówki o wartości 31 900 zł.

Policjanci odzyskali skradzionego laptopa. 32-latek przyznał się do zarzutów i dobrowolnie poddał karze.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.