Poszukiwana nieletnia zatrzymana z narkotykami

Praca operacyjna legionowskich policjantów doprowadziła do zatrzymania 14-latki, która poszukiwana była przez Komisariat Policji w Mrozach. Nastolatka w chwili zatrzymania posiadała przy sobie środki odurzające. Po przedstawieniu zarzutów posiadania narkotyków, policjanci umieścili dziewczynę w policyjnej izbie dziecka skąd trafiła do placówki wychowawczej.

Legionowscy policjanci, dzięki wnikliwej pracy operacyjnej, ustalili, że na terenie jednej z miejscowych restauracji może przebywać 14- latka, która jest poszukiwana przez Komisariat Policji w Mrozach, celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Na miejscu ustalono, że nastolatka przebywała tam z matką. Policjanci potwierdzili dane dziewczyny w systemach policyjnych. Podczas przeszukania odzieży zatrzymanej mundurowi ujawnili woreczek strunowy z tabletką koloru fioletowego. Przeprowadzone badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to MDMA.

Młoda mieszkanka Legionowa, usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Następnie wspólnie z patrolowcami nieletnia wyruszył w drogę do policyjnej izby dziecka w Warszawie, skąd trafi do placówki wychowawczej, gdzie pod okiem pedagogów nadal będzie przechodziła proces resocjalizacji.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.