Policjanci ustalili i zatrzymali złodzieja torby podróżnej z Centrum Komunikacyjnego

Policjanci z legionowskiej patrolówki zatrzymali 57-latka podejrzanego o kradzież torby podróżnej. Mundurowi rozpoznali mężczyznę, po tym jak na odprawie służbowej zapoznali się z wizerunkiem osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa. Mężczyzna już usłyszał zarzut, a za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę dyżurny legionowskiej komendy został poinformowany o kradzieży torby podróżnej. Sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego w okolicach dworca PKP ukradł torbę podróżną z zawartością m. in. odzieży.

Po otrzymaniu zgłoszenia śledczy zajęli się ustalaniem sprawcy. Zabezpieczyli m. in. monitoring na którym zarejestrowany został wizerunek sprawcy. Ze zgromadzonymi dowodami skrupulatnie zapoznali się mundurowi pełniący służbę na terenie miasta.

Już następne dnia, dzięki czujności i spostrzegawczości legionowski patrolowców, podejrzany mężczyzna został zatrzymany, kiedy szedł jedna z ulic w mieście. 57-latek został przewieziony do komendy i noc spędził w policyjnej celi. Mundurowi odzyskali również skradzioną torbę.

57-latek usłyszał zarzut kradzieży . Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.