Podczas interwencji ujawnili narkotyki

39-letni mieszkaniec gminy Serock odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych podczas interwencji domowej, po tym jak policjanci w jego pokoju ujawnili narkotyki. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Kilka dni temu policjanci z Serocka zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie Miasta. W trakcie wykonywanych czynności, w mieszkaniu funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Na stole zauważyli woreczek foliowy z suszem roślinnym. Obecny w mieszkaniu 39-latek przyznał, że to jego własność.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Policjanci przy użyciu narkotestera potwierdzili, że zabezpieczona substancja to marihuana. Śledczy z Serocka przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. 39-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara do 3 lat więzienia.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.