Pocztówka z Wakacji – wygraj nagrody

Zapraszamy do udziału w  Konkursie  “Pocztówka z wakacji”. Słowo “wakacje” u każdego wywołuje uśmiech na ustach. Przenieśmy dobre wspomnienia na papier. Chwyćmy za aparaty bawmy się barwami lata. Zachecajmy do odwiedzenia miejsc , które nas zachwyciły pokazując ich piękno.

Czas trwania konkursu:
Start:            31.07.2015 r. godzina 00:00
Zakończenie: 26.08.2015 r. godzina 11:00

Konkurs polega na umieszczeniu zdjecia poprzez naszą aplikację konkursową na Facebooku pod zdjęciem profilowym,,Pocztówka z Wakacji” www.facebook.com/PKS.Polonus według zasad zamieszczonych w regulaminie konkursu.

Tematyka zdjęć:
Przesyłane zdjęcia powinny być nietuzinkowe, o ciekawej kompozycji. Dopuszczalne zdjęcia to przedstawiające miejsca, krajobrazy, pejzaże, zabytki ect. Zdjęcia w jak najmniejszym stopniu powinny przedstawiać osoby. Zdjęcia zawierające wizerunek ludzi bądź osób będą akceptowane jedynie w momencie kiedy nie będą stanowiły głównego przekazu zdjęcia, a jedynie będą elementem całości.

Patronem medialnym konkursu jest portal Wirtualne Legionowo

W ramach Konkursu wyłonieni zostaną Laureaci, którym przyznane zostaną następujące nagrody:

Za zajęcie I miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w romantycznej rezydencji w Dolinie Pałaców i Ogrodów Wojanów. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody.

Za zajęcie II miejsca (drugie najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu PANORAMA w pokoju z widokiem na Starówke ze śniadaniami w hotelu Panorama*** w Wilnie  ul. Sodu 14. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.12.2015r. po wczesniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody .

Za zajęcie III miejsca  (trzecie najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Nagrodą w konkursie jest voucher dla dwóch osób – pobyt na Szlaku Kulinarnym Mazowiecka Micha Szlachecka.

  • Dzien I – Przyjazd do Retro Skibniew na kolację. Uroczysta kolacja, nocleg, śniadanie dnia drugiego.
  • Dzień II – wyjazd po śniadaniu. Zwiedzanie pałacu w Patrykozach, wizyta w prywatnym ogrodzie botanicznym, przyjazd do Siedlec. Obiad w Restauracji ” Zascianek polski”,wizyta w sklepie ekologicznym ze zdrową żywnością, zwiedzanie Siedlec. Przyjazd od Dworu Mościbrody, kolacja, nocleg.
  • Dzień III – śniadanie, relaks na łonie natury na stawach rybnych (lub inne atrakcje w zależności od pogody), wypoczynek w zabytkowej siedzibie ziemiańskiej , obiad w Restauracji Dworskiej. Podczas wizyty na Szlaku goście zapoznają się z historią, folklorem i kuchnią regionalną Wschodniego Mazowsza Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.12.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody.

Za zajęcie IV miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kompleksie wypoczynkowym Róża Wiatrów Darłówko Zachodnie + mały zestaw upominków od Firmy POLONUS. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody http://www.rozawiatrow.pl/

Za zajęcie V miejsca (piąte najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
VOUCHER na kolację dla dwóch osób w Restauracji Sardynia w Warszawie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wczesniejszym ustaleniu terminu rezerwacji ze Sponsorem nagrody.

Za zajęcie VI miejsca (szóste najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Nagroda rzeczowa w postaci torby kabinówki oraz mały zestaw upominków od firmy Polonus

Za zajęcie VII miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Voucher na przejazd linia Polonus dla dwóch osób Tam i Powrót oraz mały zestaw upominków od firmy Polonus. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 15.10.2015r. po  wcześniejszym ustaleniu terminu podróży ze sponsorem nagrody.

Za zajęcie VIII miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Nagrody rzeczowe w postaci plecaka oraz mały zestaw upominków  od firmy Polonus.

Za zajęcie IX, X miejsce (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY) 
Zazajęcie IX i X miejsca nagrody rzeczowe w postaci termosa oraz mały zestaw upominków od firmy Polonus.

I Nagroda specjalna za największa liczbę głosów
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kompeksie wypoczynkowym Róża Wiatrów Darłówko Zachodnie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wczesniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody

Nagroda specjalna za kreatywność w przygotowaniu zdjęcia
Voucher na kolacje  dla dwóch osób w Restauracji Sardynia w Warszawie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu rezerwacji ze Sponsorem nagrody.

Konkurs

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.