Pili alkohol i kopali w świąteczne dekoracje. Wszystko widział operator monitoringu

W sobotę (16.12) chwilę po północy operator monitoringu miejskiego, zauważył grupę osób w Parku Zdrowia. Młodzież spożywała alkohol siedzący w saniach zbudowanych ze świątecznych dekoracji. Niestety młodzi ludzie poza spożywaniem alkoholu, kopali w dekoracje, które już raz były zdewastowane. Informacja o zdarzeniu została przekazana dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Młodzi ludzie gdy zobaczyli zbliżający się radiowóz uciekli. – Policjanci podjeżdżając na miejsce interwencji, widzieli uciekającą grupę osób. Sprawdzono okoliczne ulice ale nikogo nie zastano. Zgłoszenie otrzymaliśmy od operatora monitoringu miejskiego. – przekazała naszej redakcji kom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Na szczęście tym razem, dzięki szybkiej reakcji operatora monitoringu nie doszło do poważnych dewastacji. Przypominamy, że w Parku Zdrowia znajduje się kamera monitoringu miejskiego, która rejestruje obraz 24 godziny na dobę.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.