Pijany wjechał w ogrodzenie posesji

Na ogrodzeniu posesji w Janówku Pierwszym, nocną jazdę samochodem zakończył 36-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego. W chwili zdarzenia kierowca miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło minionej nocy. Przed północą, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w na terenie gminy Wieliszew w Janówku Pierwszym. Według przekazanych informacji, w ogrodzenie jednej z posesji wjechała mazda.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Kierującym mazdą okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu. Mężczyzna w czasie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie niezamieszkałej posesji. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
36-latek w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Po wykonaniu niezbędnych czynności, mieszkaniec powiatu, został przekazany pod opiekę wskazanej osoby.

Nieodpowiedzialny kierowca stracił już prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo wkrótce odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Sąd orzeka również zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.