Odpowie za kradzież

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież sklepową. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna „zrobił” zakupy za blisko 800 złotych, ale „zapomniał” za nie zapłacić. Podejrzany usłyszał zarzuty karne. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek w godzinach popołudniowych mundurowi z Legionowa otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Pracownik ochrony jednego z marketów zauważył mężczyznę wychodzącego ze sklepu z wózkiem pełnym artykułów spożywczych i przemysłach, za które nie zapłacił. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali 34-latka. Towar o wartości blisko 800 złotych powrócił na sklepowe półki, zaś mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany 34-latek usłyszał zarzut kradzież. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.