Nieporęt: Ze złości nożyczkami przebiła opony

Policjanci z Komisariatu w Nieporęcie zatrzymali 29-letnią Annę P. Rozgoryczona kobieta chcąc odreagować złość na mężczyźnie, z którym wcześniej się pokłóciła nożyczkami przebiła cztery opony w należący do niego samochodzie. 29-latka usłyszała zarzut uszkodzenia mienia. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Kiedy funkcjonariusze z Komisaraitu Policji z Nieporętu zostali powiadomieni o przestępstwie zniszczenia mienia od razu przystąpili do czynności służbowych. Pokrzywdzony wycenił cztery przecięte opony w swoim samochodzie na 700 zł.

Policjanci po ustaleniach zatrzymali podejrzaną o uszkodzenie mienia Annę P. Kobieta oświadczyła policjantom, że pokłóciła się z pokrzywdzonym i złość wyładowała na należącym do niego samochodzie. Kiedy auto stało zaparkowane pod sklepem przyjechała na rowerze i nożyczkami przebiła cztery opony po czym niepostrzeżenie uciekła.

Kobieta usłyszała już zarzut uszkodzenia mienia. Przyznała się do niego i zdecydowała dobrowolnie poddać karze. Jeżeli sąd zgodzi się na ustaloną karę 29-latka będzie również musiała naprawić wyrządzoną szkodę.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.