Nieporęt: Wykorzystała dobre serce koleżanki

Kryminalni z Legionowa zatrzymali 39-letnią Agnieszkę G. Kobieta podejrzana jest o kradzież pieniędzy różnych walut z domu koleżanki. 39-latka wykorzystała nieobecność pokrzywdzonej, u której sprzątała dom. Policjanci podczas przeszukania znaleźli skradzione pieniądze. Podejrzana przyznała się do zarzucanego jej przestępstwa.

Do komendy w Legionowie zgłosiła się mieszkanka gminy Nieporęt, która poinformowała, że została okradziona z pieniędzy różnych walut, które trzymała w skarbonce w swoim domu. Były to m.in. euro, funty, lewy, korony. O kradzież gotówki pokrzywdzona podejrzewała swoją koleżankę, która sprzątała jej dom. Pokrzywdzona chciała pomóc znajomej, która znajdowała się w ciężkiej sytuacji materialnej, aby mogła zarobić.

Kryminalni od razu pojechali do miejsca zamieszkania Agnieszki G. Kobieta widząc policjantów dobrowolnie wydała duży zwitek pieniędzy. Jak ustalili śledczy z Nieporętu kobieta w przeszłości była już karana m.in. za oszustwo.

Wczoraj 39-latka przyznała się do zarzucanego jej czynu i dobrowolnie poddała karze. Za kradzież grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.