Nieporęt: Poszukiwali zaginionego mężczyzny

W niedzielę (16.08) chwilę przed godziną 18 do Straży Gminnej w Nieporęcie, wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który przebywał na dzikiej plaży w Nieporęcie. Na miejsce udała się załoga straży gminnej. O zaginięciu poinformowano Legionowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarną oraz Policję.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 18:41. W rejon poszukiwań wysłano 3 łodzie ratunkowe. Na pokładzie jednej z jednostek był sonar, przywieziony przez legionowskich strażaków. – mówi Krzysztof Jaworski – prezes Legionowskiego WOPR.  Działania na wodzie trwały 2 godziny ale sonar nie wskazał nikogo w wodzie. W związku z nastaniem zmroku, akcja poszukiwawcza została przerwana. 

Policjanci posiadają informację o miejscu zamieszkania mężczyzny i trwa sprawdzanie adresów w których może przebywać poszukiwany. Są świadkowie, którzy widzieli mężczyznę wsiadającego do autobusu w samych kąpielówkach – dowiedziała się nasza redakcja w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

Aktualizacja 21:25

Poszukiwany mężczyzna, został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji na warszawskiej Woli w stanie mocnego upojenia alkoholowego. Działania poszukiwawcze zostały zakończone.

Udział w akcji:
201- Łódź Ratunkowa WOPR
203 – Łódź Ratunkowa WOPR
212 – Łódź Ratunkowa WOPR
471-90 – JRG Legionowo
Straż Gminna
Komenda Stołeczna Policji

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.