Nieporęt: Narkotyki zaciskała w dłoni

Kryminalni z Legionowa zatrzymali kobietę, przy której znaleźli środki odurzające. 19-letnia Anita K. miał przy sobie ponad 1,5 grama marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Przedstawione przestępstwo miało miejsce w miniony wtorek około godziny 18.30 w miejscowości Nieporęt w rejonie kanału Królewskiego. W trakcie patrolu funkcjonariusze służby kryminalnej zauważyli trzy młode osoby tj. kobietę i dwóch mężczyzn siedzących na ławce, które postanowili wylegitymować.

W momencie podjęcia czynności funkcjonariusze zauważyli, iż kobieta próbuje coś schować w dłoni. Po chwili ujawnili, iż 19-latka posiada w niej zawiniątko foliowe z zawartością marihuany. Kobieta została zatrzymana w celu realizacji dalszych czynności po ujawnieniu zabronionego środka odurzającego.

Anita K. przyznała się do winy i dobrowolnie poddała się karze. Za posiadanie narkotyków grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.