Nie zapłacił za wózek pełen zakupów

Policjanci legionowskiej patrolówki w jednym z marketów na terenie miasta zatrzymali 35-latka, który chwilę wcześniej został ujęty przez ochronę sklepu, gdy z wózkiem pełnym zakupów próbował opuścić placówkę handlową nie płaca za towar. Mieszkaniec Warszawy teraz odpowie za kradzież. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Legionowa kilka dni temu interweniowali w jednym z marketów na terenie miasta. Powodem ich przyjazdu do placówki handlowej było ujęcie przez pracownika ochrony 35-letniego mieszkańca Warszawy. Jak ustalili policjanci, mężczyzna po zapakowaniu do wózka towarów, którego go interesowały udał się w rejon wyjścia i jak gdyby nigdy nic, nie płacą za zakupy próbował opuścić sklep. Tu ujęła go ochrona, która powiadomiła o wszystkim Policję. 35-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży towarów o wartości 530 złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.