Narkotyki próbował wrzucić pod radiowóz

19- latek z gminy Jabłonna został zatrzymany przez nowodworskich patrolowców. Noc spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę. Grożą mu 3 lata więzienia.

20 grudnia 2022 r. policjanci nowodworskiego Wydziału Prewencji pełnili nocną służbę na terenie miasta. Przed godz. 23:00, w rejonie Osiedla Młodych zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu stał się bardzo niespokojny. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną. Kiedy wyszli z pojazdu, wyczuli charakterystyczną woń marihuany. W pewnej chwili zdezorientowany mieszkaniec powiatu legionowskiego odrzucił pod radiowóz małe zawiniątko. Nie uszło to jednak uwadze mundurowych.

Funkcjonariusze ujawnili, że w folii aluminiowej ukryty jest susz roślinny. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał na marihuanę. 19- latek noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Usłyszał już zarzuty. Zgodnie z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.