Namierzony i zatrzymany zaledwie w kilka godzin po rozboju

Policjanci z Wydziału Kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój zaledwie kilka godzin po dokonaniu przestępstwa. Jak wynikało z informacji przekazanej przez pokrzywdzoną, 27-latek uderzył ja pięścią w twarz, a następnie zabrał telefon komórkowy. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju. Prokurator zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Wszystko działo się kilka dni temu, w godzinach porannych, na jednej z klatek schodowych budynku wielorodzinnego w Legionowie. Tam młody mężczyzna uderzył kobietę pięścią w twarz, a następnie zabrał jej telefon komórkowy, po czym uciekł.

Kiedy tylko informacja o napadzie trafiła do kryminalnych z Legionowa, ci zaczęli ustalać szczegóły dotyczące napastnika. Już po kilku godzinach dotarli do młodego mieszkańca. W miejscu pracy 27-latka ujawnili skradziony telefon. Mężczyzna został zatrzymany.

Mundurowi doprowadzili zatrzymanego do Prokuratury Rejonowej w Legionowie. Tam prokurator prowadzący śledztwo przedstawił mężczyźnie zarzut rozboju. mężczyźnie przedstawiono zarzut rozboju. Na wniosek prokuratora Sad Rejonowy w Legionowie zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.