Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Michałów Reginów: Czołowe zderzenie dwóch pojazdów

Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu chwilę przed godziną 18 w piątek (20.03) otrzymało zgłoszenie z Michałowa Reginowa gm. Wieliszew o czołowym zderzeniu na DK61. Na miejsce wysłano 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Legionowie oraz karetkę pogotowia ratunkowego i policję. Zastępy z powodu korków na wiadukcie w Legionowie, miały utrudniony dojazd do miejsca zdarzenia.

Gdy udało się służbom ratunkowym dotrzeć na miejsce, zastano trzy samochody osobowe które zderzyły się czołowo na krajowej drodze nr 61.

Skoda octavia zderzyła się z  oplem astrą. W jednym z pojazdów oprócz kierującego było również dziecko. Odłamki zarysowały również samochód volkswagen passat. Wszyscy uczestnicy kolizji odmówili przewiezienia do szpitala.

Udział w akcji:
471-21 – JRG Legionowo
471-25 – JRG Legionowo
01-171 – Zespół Ratownictwa Medycznego
01-177 – Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Legionowo

Więcej informacji wkrótce

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.