Legionowski: Sylwestrowa noc minęła spokojnie.

Okres sylwestrowo-noworoczny na terenie powiatu legionowskiego upłynął spokojnie, policjanci nie byli wzywani do żadnego niebezpiecznego wydarzenia związanego ze świętowaniem Nowego Roku. W sylwestra zaistniały 3 kolizje drogowe. W Nowy Rok nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego. Policjanci po sylwestrowej zabawie zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.
Ostatni dzień roku to dla policjantów czas szczególnej pracy nad tym, aby wszystkim zapewnić bezpieczne powitanie Nowego Roku. Funkcjonariusze dbają o bezpieczne podróże i pobyt na sylwestrowych imprezach. Na szczęście na terenie powiatu legionowskiego ten czas upłynął spokojnie.

Funkcjonariusze ruchu drogowego już od rana sprawdzali czy na sylwestrowe zabawy nie wybiorą się kierowcy, którzy wcześniej spożywali alkohol i czy wszyscy użytkownicy dróg nie powodują zagrożeń, które mogłyby zakłócić radosny nastrój.
Sylwestrowa noc w powiecie upłynęła spokojnie. Policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń i incydentów z fajerwerkami. Legionowska prewencja interweniowała w nocy 36 razy. Interwencje dotyczyły w szczególności zakłócania ciszy nocnej i awantur domowych.

Nie wszyscy po sylwestrowej zabawie zachowali się odpowiedzialnie, gdyż jak sie okazało pijąc alkohol wsiedli za kierownicę. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących w Janówku Pierwszym w Zegrzu oraz w Legionowie. Rekordzistą okazął się 35-letni Jarosław C. który o godz. 2.20 kierował toyotą mając w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Wyeliminowanie z ruchu nieodpowiedzialnych kierowców i całonocna służba policjantów na drogach przyniosły oczekiwane efekty. Brak niebezpiecznych zdarzeń drogowych i innych zagrożeń związanych z obchodami Nowego Roku wskazuje na to, że większość mieszkańców wzięła sobie do serca policyjne rady i bezpiecznie wkroczyła w 2015 rok.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.