Legionowski: Bezpieczne święta Bożego Narodzenia

Minione święta Bożego Narodzenia w powiecie legionowskim, przebiegły spokojnie. Policjanci nie odnotowali żadnych wypadków od wigilii (24.12) do niedzieli (27.12). Drobne kolizje, nie spowodowały uszczerbku na zdrowiu kierujących czy pasażerów. 

U strażaków pierwszy dzień świąt (III zmiana), upłynął bez żadnej akcji.  W wigilię strażacy ze zmiany II, gasili pożar sadzy w kominie w domu przy ulicy Lubelskiej w Legionowie. Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 17:22 i funkcjonariusze natychmiast odeszli od wigilijnego stołu aby nieść pomoc potrzebującym. Wcześniej strażacy z OSP Kąty Węgierskie, zdejmowali kota ze słupa energetycznego.

W sobotę (26.12) chwilę po godzinie 9, dwa zastępy z OSP Legionowo, poszukiwały stada dzików, które miało chodzić między blokami na jednym z legionowskich osiedli. Strażacy wspólnie z patrolem straży miejskiej nie odnaleźli zwierząt. Chwilę przed godziną 22, strażacy z OSP Skrzeszew, udali się do miejscowości Poddębie gm. Wieliszew, gdzie przewalone drzewo tarasowało drogę.

W niedzielę (27.12) chwilę przed godziną 6, zastęp z JRG Legionowo gasił pożar śmietnika. Koło południa strażacy również z JRG usuwali drzewo z ulicy Zegrzyńskiej. O godzinie 17:23 zastęp udał się na ulicę Poznańską, gdzie okazało się, że płoną nagromadzone gałęzie. Wieczorem, chwilę po godzinie 21 wpłynęło zgłoszenie o pożarze przyczepy kempingowej. Zastęp przybyły na miejsce, szybko ugasił płonące elementy wyposażenia.

MK

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.