Legionowo: Zorganizują Marsz Milczenia

W niedzielne popołudnie (22.03) od godz. 14:00 rozpoczną się dwa zgromadzenia w Legionowie. Pierwsze z nich będzie miało miejsce na tyłach Urzędu Skarbowego. Po jego zakończeniu uczestnicy, jak deklaruje organizator, przejdą chodnikami ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego na Rynek Miejski. Inicjatorem obydwu zgromadzeń jest Piotr Krasicki.

Zgromadzenia nazywane są przez organizatora „Marszem Milczenia”. Pierwsze z nich ma zakończyć się ok. godz. 14:30. Natomiast o 15:00 planowane jest drugie na Rynku Miejskim. Zakończy się ono wspólną modlitwą, którą poprowadzi proboszcz Parafii Wojskowo-Cywilnej pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie.

Ojczym zmarłego nastolatka i jednocześnie organizator zgromadzeń apeluje o godne uhonorowanie śmierci syna i powstrzymanie się od jakiejkolwiek agresji, nawet słownej.

W związku z marszem uprzejmie prosimy o nie parkowanie na chodnikach ani na miejscach parkingowych wzdłuż ulicy marsz Józefa Piłsudskiego w niedzielę w godz. 12:00 – 16:00.

mapa_trasa_przemarszu_2

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.