Legionowo: Zatrzymany złodziej laptopów

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 27-letniego Adriana K. podejrzanego o kradzież sprzętu elektronicznego wartości prawie 2,5 tysiąca złotych. Mężczyzna wynajmował u pokrzywdzonego pokój. 27-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z legionowskiej komendy zostali zawiadomieni przez 32-letniego mężczyznę o przestępstwie, którego padł ofiarą. Jak oświadczył pokrzywdzony na początku stycznia tego roku wynajął pokój 27-letniemu Adrianowi K . Po pewnym czasie zorientował się, że został okradziony ze sprzętu elektronicznego- dwóch laptopów oraz twardego dysku. Wszystko o wartości prawie 2,5 tysiąca złotych.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego postanowili sprawdzić czy przypuszenia pokrzywdzonego potwierdzą się. Ustalili, że Adrian K. przebywa akurat w Warszawie. Udali się pod ustalony adres. 27-latek oświadczył, że mieszka teraz na terenie Jabłonny. Kiedy policjanci zrobili tam przeszukanie znaleźli i zabezpieczyli część skradzionego mienia.

Wczoraj od legionowskich dochodzeniowców Adrian K. usłyszał zarzut kradzieży mienia w warunkach recydywy. Jak się okazało mężczyzna był już wcześniej karany za kradzież. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

8

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.