Legionowo: Zaczarowani po raz kolejny

Harcerski Festiwal Piosenki „Wiosenne Czarowanie” Chorągwi Stołecznej ZHP już po raz drugi (poprzednio za 2013 r.), zwyciężył w konkursie o tytuł „Najlepszy Projekt Pozarządowy 2014 roku”. O wyborze najlepszego spośród 10-ciu wybranych projektów zadecydowali Internauci. Ich głosami wydarzenie organizowane przez harcerzy zwyciężyło z dużą przewagą nad pozostałymi.

Do konkursu zgłoszono 10 projektów/inicjatyw wybranych przez Sekretarza Miasta Legionowo, Wydziały: Edukacji oraz Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych, Referat Marketingu i Arenę Legionowo, które zostały zrealizowane w trybie otwartego konkursu ofert oraz w trybie pozakonkursowym przez organizacje pozarządowe na rzecz Legionowa i jego mieszkańców. Wybrane imprezy i przedsięwzięcia były zgodne z „Programem współpracy Gminy Legionowo z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” oraz celami marki Legionowo. Porusza!, która promuje aktywność, zdrowie i wspólnotę.

Kapituła Konkursu jednogłośnie uznała, że laureatem konkursu jest Chorągiew Stołeczna ZHP, a tytuł „Najlepszy Projekt Pozarządowy 2014 roku zdobył Harcerski Festiwal Piosenki „Wiosenne czarowanie”. Laureat otrzyma nagrodę główną, czyli laptop.

Członkowie Kapituły zaproponowali, aby przyznać dwie nagrody dodatkowe w formie rzeczowej za zajęcie II i III miejsca.
Wręczenie nagród odbędzie się podczas sesji Rady Miasta Legionowo w dniu 25 lutego 2015 r.

UM Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.