Legionowo: Wpadł z marihuaną

W ręce policjantów zespołu wywiadowczo-patrolowego wpadł Mateusz O. Funkcjonariusze w trakcie kontroli drogowej ujawnili przy 33-latku marihuanę. Przypominamy, że posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

W ubiegły czwartek po południu policjanci patrolujący rejon ulic Husarskiej w Legionowie zatrzymali do kontroli kierującego volvo. Doświadczeni policjanci oprócz dokumentów postanowili sprawdzić czy mężczyzna nie posiada przy sobie środków odurzających.

Po sprawdzeniu okazało się, że Mateusz O. ma przy sobie zawiniątko z suszem roślinnym. Narkotyki mężczyzna schował w bieliźnie. Susz roslinny został zabezpieczony, a Mateusz O. zatrzymany.

Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli 70 gramów nasion prawdopodobnie marihuany. W komisariacie narkotyk, który posiadał przy sobie 33-latek poddano badaniu, które potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających.

Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie Mateusza O. zadecyduje sąd.

KPP Legionowo

4-102180

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.