Legionowo: Wchodził na posesje i do domów. Został zatrzymany

Mieszkańcy legionowskiego osiedla, zaniepokojeni „wizytami” nieznajomego mężczyzny, umieścili na jednym, z portali internetowych jego wizerunek. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni tutejszej jednostki, którzy zatrzymali 40-latka. Mężczyźnie za ten czyn grozi nawet rok pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, na jednym z portali internetowych pojawiła się niepokojąca informacja, że na terenie jednego z legionowskich osiedli porusza się mężczyzna, który wchodzi na posesje i do domów. Jego wizerunek został opublikowany pod ogłoszeniem.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni legionowskiej komendy. Ich działania operacyjne pozwoliły na wytypowanie podejrzanego mężczyzny, który „odwiedzał” posesje. 40-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mieszkańcowi powiatu legionowskiego zostały przedstawione zarzuty naruszenia miru domowego, do których się przyznał.

Za ten czyn, mężczyźnie grozi kara do roku roku pozbawienia wolności.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.