Legionowo: Urwał lusterka w zaparkowanych samochodach

Zgłoszenie telefoniczne oraz szybka reakcja mundurowych przyczyniły się do zatrzymania mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. 17- latek pourywał lusterka w zaparkowanych samochodach, tym samym uszkadzając cztery pojazdy. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę 1800 zł. Teraz młody mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W miniony weekend dyżurny legionowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie niszczącym zaparkowane na ulicy pojazdy. Na miejsce został skierowany policyjny patrol, który ujawnili kilka aut z urwanymi lusterkami. Policjanci natychmiast zaczęli sprawdzać teren przyległy do miejsca zdarzenia i już po kilku minutach zatrzymali młodego mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi jaki przekazał świadek.

17-latek noc spędził w policyjnej celi. Śledczy w tym czasie zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi powiatu legionowskiego zarzutu uszkodzenia mienia o wartości 1800 złotych. Teraz sprawą zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Podziel się z innymi