Legionowo: Turniej Służb Mundurowych

Na boisku Orlik na osiedlu Piaski odbył się VI Legionowski Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych (20.09). Celem imprezy jest integracja służb mundurowych z okolicznych garnizonów oraz kontynuowanie tradycji wojskowych Legionowa.

W rywalizacji udział wzięło 7 drużyn z jednostek wojskowych dyslokowanych w okolicznych garnizonach.

Zwycięzcami turnieju zostali:
I miejsce – drużyna 9 Brygady Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Generalnego Rodzaju Sił Zbrojnych z Białobrzegów,
II miejsce – drużyna 2 Pułku Saperów z Kazunia,
III miejsce – drużyna 1 Brygady Pancernej z Wesołej.

Ponadto w zawodach udział wzięły reprezentacje Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki z Zegrza, 32 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej z Chotomowa, Narodowego Centrum Kryptologii z Legionowa, Wojskowego Instytutu Łączności z Zegrza

Nagrody i puchary wręczali: medalistka olimpijska, florecistka – Sylwia Gruchała; medalista mistrzostw świata w boksie Grzegorz Skrzecz; medalista olimpijski, zapaśnik – Jacek Fafiński. Reprezentanci Polski w Pięcioboju Nowoczesnym prowadzili zajęcia sportowe dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Organizatorami turnieju byli animatorzy sportu z Orlika we współpracy z KZB Legionowo Sp. z o.o. oraz Klubem Sportowym Legionovia.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.