Legionowo: Trzy osoby zatrzymane za posiadanie

Policjanci z Komendy wyeliminowali z obrotu narkotyki, które posiadali mieszkańcy Legionowa. W przeciągu dwóch dni zatrzymali trzy osoby, które posiadały amfetaminę. W ręce stróżów prawa wpadli 35-letni Piotr M., 25-letni Łukasz P., oraz 26-letni Bartłomiej Ch. O wymiarze kary zdecyduje Sąd.

W poprzednią środę policjanci z komendy powiatowej w trakcie lustracji terenów osiedli mieszkaniowych w Legionowie zauważyli dwie osoby stojące przy murowanych garażach. Jedna z nich widząc radiowóz odeszła za budynek. W trakcie podjętego legitymowania młody mężczyzna wyjął z ust zawiniątko, które odrzucił na dach garażu. Jak się okazało 35-latek posiadał przy sobie tzw. działkę amfetaminy.

Niespełna dwie godziny później inny patrol dokonujący pieszej kontroli budynku mieszkalnego w drugiej części miasta spostrzegł młodego mężczyznę, który na jego widok próbował szybko wejść do klatki schodowej. W trakcie kontroli osobistej przy 25-latku ujawniono narkotyki. Po zbadaniu okazało się, że Łukasz P., posiadał przy sobie w odzieży działkę amfetaminy.

Dzień później w godzinach wieczornych kryminalni podjęli czynności względem kierującego pojazdem osobowym. Zachowanie mężczyzny zmusiło stróżów prawa do dokonania kontroli jego auta, gdzie ujawnili torebkę z białym proszkiem. Badanie środka potwierdziło słowa 26-letka, że jest to amfetamina należąca do niego.

Po wykonaniu czynności śledczy z Legionowa przedstawili osobom zarzuty. Piotr M., zaprzeczył, że posiadał narkotyki. Dwaj pozostali mężczyźni przyznali się do winy. Odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających, za co może im grozić kara do 3 lat więzienia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.