Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Legionowo: Trafił do aresztu za groźby wobec byłej partnerki

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec 39-letniego mężczyzny, który groził pozbawieniem życia byłej partnerce. Policjanci zatrzymali mężczyznę, kiedy ten kolejny raz przyszedł pod drzwi mieszkania kobiety. Mężczyzna usłyszał zarzut gróźb karalnych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny legionowskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który dobija się do jednego z mieszkań na terenie Legionowa. Na miejscu mundurowi zastali zgłaszającą oraz 39-letniego mężczyznę. Kobieta wyjaśniła że to jej były partner, który od kilku miesięcy nachodzi ją w miejscu zamieszkania i niepokoi telefonami, grozi zniszczeniem auta oraz pozbawieniem życia. Słowa kobiety znalazły potwierdzenie w zachowaniu mężczyzny, który mimo obecności policjantów nadal groził byłej partnerce. Funkcjonariusze zatrzymali 39-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało w organizmie zatrzymanego 2 promile alkoholu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Sąd Rejonowy w Legionowie na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa 39-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.