Legionowo: Tomasz M. zatrzymany za posiadanie marihuany

Legionowscy kryminalni dokonali zatrzymania osoby, która odpowie za posiadanie środków odurzających. W policyjne sieci tym razem trafił 34-letni Tomasz M. Policjanci w trakcie kontroli osobistej znaleźli przy nim marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W przeddzień Sylwestra patrolujący teren miasta Legionowa kryminalni dokonali zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie marihuanę. Z uwagi na szkodliwość narkotyków stróże prawa w ramach codziennej służby podejmują działania mające na celu wyeliminowanie jak największej ilości podobnych środków.

Policjanci w godzinach wieczornych podjęli legitymowanie mężczyzny wychodzącego z budynku wielorodzinnego. Osoba była zaskoczona obecnością nieumundurowanych funkcjonariuszy, którzy po chwili znaleźli u 34-latka ponad 1 gram narkotyku.

Po zabezpieczeniu marihuany i dokonaniu wstępnych ustaleń śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do winy.
Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.