Legionowo: Świąteczne spotkanie u policjantów

W czwartek (17.03) w Komendzie Powiatowej Policji odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście na czele z p.o. Zastępcą Komendanta Stołecznego Policji inspektorem Robertem Żebrowskim, przedstawicielami władz samorządowych, Centrum Szkolenia Policji, Wojska, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, więziennictwa oraz duchowieństwa.

Na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, przy świątecznym stole i w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie wielkanocne.

Na uroczystość przybył p.o. Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji inspektor Robert Żebrowski, który wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Legionowie inspektorem Waldemarem Perdionem wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom złożyli życzenia spokojnych, radosnych świąt, a także odpoczynku podczas świątecznych spotkań z najbliższymi.

Życzenia w imieniu przedstawicieli władz samorządowych złożył Starosta Legionowski Robert Wróbel, który podziękował za dotychczasową służbę, poświęcenie i trud oraz życzył dalszych sukcesów. Świąteczną modlitwę odmówił kapelan KPP Legionowo ks. Lucjan Szcześniak.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.