Legionowo: Skradziona stal nie trafiła na złom

Kryminalni z Legionowa zatrzymali 22-letniego Andrzeja K. i 31-letniego Piotra M. Mężczyźni podejrzani są o kradzież stalowych belek o wartości prawie 5,5 tysiąca złotych. Obaj za popełniony czyn odpowiedzą przed sądem. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Legionowa podczas swoich czynności służbowych ustalili, że 22-letni Andrzej K. i 31-letni Piotr M. mogą chcieć sprzedać złom, który pochodzi z kradzieży dokonanej w nocy z terenu budowy przy ul. Olszankowej w Legionowie.

Natychmiast pojechali pod adres skupu złomu. Przed bramą zauważyli samochód marki skoda z podpięta przyczepką załadowaną elementami metalowymi. Przy samochodzie stali Andrzej K. i Piotr M. Mężczyźni oświadczyli policjantom, ze przedmioty pochodzą z przestępstwa.

W konsekwencji Andrzej K. i Piotr M. usłyszeli zarzuty kradzieży. Mężczyźni przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Teraz obaj za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat więzienia. Stalowe belki wróciły już do właściciela.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.