Legionowo: Pożar pomieszczenia kuchennego na Jagiellońskiej

Chwilę po godzinie 16 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku przy ulicy Jagiellońskiej 15 w Legionowie. Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej i policję.

Po przybyciu na miejsce pierwszych podmiotów gaśniczych, zastano rozwinięty pożar w pomieszczeniu kuchennym. Strażacy do gaszenia użyli jednej linii gaśniczej. Po podaniu prądu wody ugaszono płonące wyposażenie mieszkania.

Strażacy nie znają przyczyny pożaru. Wiadomo, że od piątku właściciele przebywają w sanatorium, a mieszkaniem opiekuje się sąsiadka. Nie można wykluczyć, że w kuchni doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Podczas akcji gaśniczej, zalane zostało mieszkanie piętro niżej.

KZB Legionowo i Urząd Miasta pomagają
Wszystkie spalone rzeczy, zostały wyniesione do podstawionego przez KZB Legionowo Sp. z o.o. kontenera na śmieci. Na miejsce przyjechali również przedstawiciele Urzędu Miasta Legionowo, którzy udzielili wszelkiej niezbędnej pomocy.

Udział w akcji:
471M21 – JRG Legionowo
471M25 – JRG Legionowo
471M53 – JRG Legionowo
471M90 – JRG Legionowo
ZZ805 – KPP Legionowo + Straż Miejska
Pogotowie Gazowe
Pogotowie Energetyczne

20150909_172629

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.