Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Legionowo: Poszukiwany w rękach dzielnicowego

Najbliższe 10 miesięcy spędzi w zakładzie karnym 59-latek zatrzymany przez legionowskiego dzielnicowego. Mundurowy zauważył mężczyznę w pobliżu dworca PKP w Legionowie, kiedy spożywał alkohol. Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że był poszukiwany.

Dzielnicowy z legionowskiej komendy podczas patrolu okolic dworca PKP zwrócił uwagę na mężczyznę spożywającego alkohol. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest nim 59-letni mieszkaniec Płocka poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Płocku wydał nakaz doprowadzenie mężczyzny do placówki penitencjarnej celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież.

Mężczyzna za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym został ukarany mandatem, a następnie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.