Legionowo: Policjanci reanimowali mężczyznę

W poniedziałek (09.03) około godziny 14:30 funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, na ulicy Sowińskiego, przystąpili do interwencji wobec trzech młodych osób. W pewnym momencie jeden z legitymowanych mężczyzn osunął się na ziemię i doszło u niego do zatrzymania akcji serca.

Funkcjonariusze natychmiast wezwali pomoc oraz przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po paru minutach na miejsce przyjechała karetka podstawowa z Jabłonny a w późniejszym czasie również zespół specjalistyczny z Warszawy.

Jak informuje asp. Emilia Kuligowska z legionowskiej policji – funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Legionowie interweniowali w sprawie przestępstwa narkotykowego. W trakcie interwencji zatrzymano dwie osoby. Trzecia z osób wobec których policjanci wykonywali czynności służbowe w pewnym momencie straciła przytomność. Funkcjonariusze odrazu wezwali pomoc i przystąpili do udzielania pierwszej pomocy mężczyźnie. Reanimacja trwała do czasu przybycia na miejsce załogi karetki.

Zatrzymane osoby zostały przewiezione do Komendy Powiatowej Policji przy ulicy Jagiellońskiej, zaś chory mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Red

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.