Legionowo: Odpowie za posiadanie amfetaminy

Zarzut posiadanie środków odurzających usłyszał 21-latek zatrzymany w sobotnią noc na terenie Legionowa. Mężczyzna podczas legitymowania próbował ukryć przed policjantami narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

W sobotnią noc chwilę, po godzinie 3 policjanci z Legionowa podjęli czynność legitymowania wobec dwóch mężczyzn. Po przedstawieniu się i okazaniu policyjnych legitymacji, jeden z mężczyzn zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze dokonali kontroli osobistej mężczyzn i przy 21-latku ujawnili zawiniątko foliowe z białym proszkiem.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Policjanci za pomocą narkotestera ustalił, że zabezpieczony przez nich proszek to amfetamina. W niedzielę mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Teraz mieszkańcem powiatu legionowskiego zajmie się sąd. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.